sobota, 21 Lip 2018

REPREZENTANCI GIMNAZJUM NR 5 BIEGALI NA NARODOWYM
Wpisany przez Jacek Licznerski

DSC06640W stolicy odbyły się Ogólnopolskie biegi Orlen Warsaw Marathon, w których uczestniczyła grupa realizująca w naszym mieście program MSiT pn. ?Lekkoatletyka dla każdego! W tym wydarzeniu wzięli udział też uczniowie naszej szkoły: Dominika Figlewska i Krzysztof Jeżewski. Całe środowisko realizujące program ?Lekkoatletyka dla każdego! spotkało się na Stadionie Narodowym rywalizując w pięciu kategoriach wiekowych na dystansach 600 i 800 m.

Przy okazji młodzi adepci królowej sportu mieli okazję spotkać się z polskimi gwiazdami lekkiej atletyki, a także uczestniczyć w konkursach wiedzy sportowej oraz zabawach i grach rekreacyjnych.- To była znakomita promocja lekkoatletyki i dobrze, że chociaż dwoje moich podopiecznych mogła w niej uczestniczyć - relacjonuje nauczyciel Jacek Licznerski.

DSC06624.JPG DSC06637.JPG DSC06640.JPG