wtorek, 23 Sty 2018

DSC06366Walentynki to święto zakochanych, obchodzone 14 lutego. Nazwa pochodzi od imienia św. Walentego. Każdy żyje w napięciu i nadziei, że może dziś coś dostanie. Dla niektórych to zwykła data, ale to akurat w tym dniu na całym świecie obchodzimy Dzień Zakochanych.

W tym dniu zakochani dają sobie prezenty: kartki z wyznaniami miłosnymi, kwiaty, czekoladki. Chodzi o to, by tej ukochanej osobie zrobić jak największą przyjemność. Dla niektórych była to okazja, by dopiero wyznać swoją miłość. W naszej szkole od 09.02.17r. do 13.02.17r. przy dyżurce szkolnej pojawiła się Walentynkowa Skrzynia. Zaadresowane życzenia dla ukochanej osoby uczniowie wrzucali do skrzynki pocztowej. 14 lutego już od samego rana działała poczta walentynkowa. Samorząd Uczniowski chodził po klasach i rozdawał adresatom życzenia.

DSC06366.JPG DSC06373.JPG DSC06374.JPG