• Gimnazjum Nr 5 w Elblągu
 • Gimnazjum Nr 5 w Elblągu
 • Gimnazjum Nr 5 w Elblągu
 • Gimnazjum Nr 5 w Elblągu
 • Gimnazjum Nr 5 w Elblągu
 • Gimnazjum Nr 5 w Elblągu
 • Gimnazjum Nr 5 w Elblągu
 • Gimnazjum Nr 5 w Elblągu
 • Gimnazjum Nr 5 w Elblągu
 • Gimnazjum Nr 5 w Elblągu
 • Gimnazjum Nr 5 w Elblągu
 • Gimnazjum Nr 5 w Elblągu
 • Gimnazjum Nr 5 w Elblągu
 • Gimnazjum Nr 5 w Elblągu
 • Gimnazjum Nr 5 w Elblągu
 • Gimnazjum Nr 5 w Elblągu
 • Gimnazjum Nr 5 w Elblągu
 
 
sobota, 21 Lip 2018
 
 
Zdrowe i smaczne przerwy
Wpisany przez Tamara Grucelska   

smaczneMając na celu promowanie zdrowego stylu życia, właściwego odżywiania, zorganizowano na przerwie w naszej szkole smaczny poczęstunek. W ramach akcji "Zdrowe i smaczne przerwy" Bank Żywności z Elbląga przy ul. Stefczyka ponownie przekazał uczniom naszej szkoły darmową dostawę soczystych jabłek. Na korytarzach szkolnych każdy, kto miał ochotę mógł podczas przerw zajadać się tym zdrowym owocem, traktując tojako dodatek do drugiego śniadania. Nadzór nad sprawnym poczęstunkiem pełnił Samorząd Uczniowski.