piątek, 27 Kwi 2018

Wiosenne zawody wędkarskie
Wpisany przez Ryszard Dalidowicz

DSCF85963.05.2017r. na Bulwarze Zygmunta Augusta odbyły się coroczne Zawody Wędkarskie dla Dzieci i Młodzieży. Cel zawodów to edukacja ekologiczna dzieci i młodzieży oraz popularyzowanie wędkarstwa jako czynnego wypoczynku i aktywnego obcowania z przyrodą. W zawodach naszą szkołę reprezentowało pięciu zawodników.

Na szczególne wyróżnienie zasłużył Mikołaj Jarzyński- zdobywca III miejsca indywidualnie oraz drużyna w składzie: Mikołaj Jarzyński, Jakub Jarzynka oraz Mateusz Każmierczak, która zajęła II iejsce. Indywidualnie w zawodach startował również Piotr Krajewski i Bartek Boczkowski. Podziękowania dla Rodziców- Kibiców za pomoc i dopingowanie naszych reprezentantów.

DSCF8542.JPG DSCF8543.JPG DSCF8549.JPG DSCF8554.JPG DSCF8555.JPG DSCF8565.JPG DSCF8592.JPG DSCF8596.JPG