• Gimnazjum Nr 5 w Elblągu
 • Gimnazjum Nr 5 w Elblągu
 • Gimnazjum Nr 5 w Elblągu
 • Gimnazjum Nr 5 w Elblągu
 • Gimnazjum Nr 5 w Elblągu
 • Gimnazjum Nr 5 w Elblągu
 • Gimnazjum Nr 5 w Elblągu
 • Gimnazjum Nr 5 w Elblągu
 • Gimnazjum Nr 5 w Elblągu
 • Gimnazjum Nr 5 w Elblągu
 • Gimnazjum Nr 5 w Elblągu
 • Gimnazjum Nr 5 w Elblągu
 • Gimnazjum Nr 5 w Elblągu
 • Gimnazjum Nr 5 w Elblągu
 • Gimnazjum Nr 5 w Elblągu
 • Gimnazjum Nr 5 w Elblągu
 • Gimnazjum Nr 5 w Elblągu
 
 
sobota, 21 Lip 2018
 
 
Dzień dziecka w naszej szkole
Wpisany przez Tamara Grucelska   

dzien dzieckaW Polsce Międzynarodowy Dzień Dziecka obchodzony jest od 1950 w dniu 1 czerwca. Od 1952 stało się świętem stałym. Jego inicjatorem jest organizacja zwana International Union for Protection  of Childhood, której celem było zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom z całego świata.

W tym dniu w naszej szkole z okazji święta na każdej przerwie na sali gimnastycznej odbywały się tańce, które zorganizował Samorząd Uczniowski. Aktywni tancerze lub grupy taneczne dodatkowo obdarowywani byli słodkościami za zaangażowanie się w zabawę. Wszyscy uczniowie naszej szkoły otrzymywali  w tym dniu słodkie upominki.

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg