wtorek, 17 Paź 2017

BohaterON- włącz historie

bohateronPowstanie Warszawskie zapisał się w kartach historii, jako jedno z najważniejszych wydarzeń kształtujących polską tożsamość. Bohaterowie, którzy brali w nich udział, poświęcili młodość, by walczyć o naszą wolność. Ci ludzie wciąż są wśród nas niezwykle ważni, pamięć o nich stopniowo zanika.

Jeżeli chcesz uhonorować uczestników Powstania Warszawskiego, to wyślij im symboliczną kartkę- BohaterON. Pokaż, że pamiętasz o ich poświęceniu. Włącz się. Masz czas od 1 sierpnia do 2 października - 63 Powstania Warszawskiego- 63 dni akcji. Taką akcję przeprowadza także i nasze gimnazjum. Uczniowie, którzy chcą wysłać kartkę z życzeniami proszeni są o zgłaszanie się do opiekuna Samorządu Uczniowskiego- Tamary Grucelskiej. Serdecznie zachęcam do udziału w akcji !!!